Reklama
  • Wtorek, 23 lipca 2013 (15:05)

    Życie nad rozlewiskiem. Małżeńskie rozterki

Małgosia otrzyma od Konrada list rozwodowy, a Marysia i Kuba przestaną się dogadywać.

Przed nami dalsze losy Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) oraz jej bliskich. Nie obędzie się bez trudnych wyborów. W małżeństwie Marysi (Olga Frycz) zacznie dochodzić do konfliktów, zwłaszcza w obliczu problemów finansowych.

– Związek z Kubą (Antoni Królikowski) znajdzie się w poważnym kryzysie – zdradziła w jednym z wywiadów aktorka. Wkrótce na horyzoncie pojawi się też leśniczy – Krzysztof (Mateusz Janicki), który przejmie obowiązki przechodzącego na emeryturę Tomasza (Jerzy Schejbal). Czy Marysia da się ponieść namiętności?

Reklama

Małgosia z kolei stawi czoło formalnościom rozwodowym. Wraz z Konradem (Piotr Grabowski) udawać będą, że to tylko przypieczętowanie dawno już podjętej decyzji, ale wygląda na to, że łączące ich niegdyś uczucie nie do końca wygasło.

MP

Elwira (Joanna Drozda) zacznie podejrzewać, że Andrzej (Robert Wrzosek) ją zdradza. Wszystko za sprawą telefonu od tajemniczej kobiety, która będzie wypytywać o jej męża. Elwira postanowi dowiedzieć się, co łączy Andrzeja z nieznajomą i przeżyje szok!

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.