Reklama
  • Wtorek, 5 sierpnia 2014 (15:00)

    Trzecia część sagi z Mazur

W „Życiu nad rozlewiskiem” Małgosia przeżyła zawirowania sercowe, a jej mama, Basia, wydała swoje wspomnienia.

Trzecia seria mazurskiej sagi, w przeciwieństwie do poprzednich: „Domu nad rozlewiskiem” i „Miłości nad rozlewiskiem”, nie powstała na podstawie książki Małgorzaty Kalicińskiej. Scenariusz „Życia…” nic na tym nie stracił, o czym możemy się przekonać, oglądając powtórkę tego sezonu.

Wspomnienie Basi

Reklama

Wiele się wydarzyło w trzeciej części. Małgosia (Joanna Brodzik) odkryła, że największą i jedyną miłością jej życia jest Konrad (Piotr Grabowski). Jednocześnie o jej względy zabiegał przystojny handlarz dziełami sztuki (Piotr Polk).

Z kolei Basia (Małgorzata Braunek) zdecydowała się opublikować wspomnienia. Książka okazała się sukcesem. Od września TVP 1 rozpocznie emisję ostatniej części cyklu – „Cisza nad rozlewiskiem”.

Będzie to także pożegnanie z Małgorzatą Braunek, która pojawiła się na planie zdjęciowym, gdy była już ciężko chora.

Aktorka zmarła 23 czerwca w wieku 67 lat. Pojawiła się niedawno informacja, że są plany dotyczące nakręcenia jej biografii. Scenariusz powstanie na podstawie jej wywiadu rzeki „Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko”, a Małgorzatę Braunek ma zagrać jej córka, Orina Krajewska.

Na razie to tylko plany, a tymczasem możemy wspominać legendarną Oleńkę z „Potopu”, oglądając „Życie nad rozlewiskiem”.

Teleświat

Zobacz również

  • Wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje. Przekonają się o tym Marysia i Kuba (Olga Frycz, Antoni Królikowski), którzy po hucznym weselu przyjaciół obudzą się w jednym łóżku! Początkowo byli... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.