Reklama
  • Wtorek, 24 czerwca 2014 (13:05)

    Nad rozlewiskiem: Kobieta na życiowym zakręcie

Małgosia zostanie zwolniona z pracy i popadnie w depresję. Po kłótni z mężem wyjedzie na Mazury do swojej mamy.

Jesienią zobaczymy „Ciszę nad rozlewiskiem”, piątą część sagi o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik). Teraz mamy okazję przypomnieć sobie pierwszą serię z 2009 roku, nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Małgorzaty Kalicińskiej. Główną bohaterkę poznajemy w momencie, kiedy cały świat wali się jej na głowę.

Reklama

Przeżywa kryzys wieku średniego, traci pracę w agencji reklamowej, a jej małżeństwo z przystojnym Konradem (Piotr Grabowski) nie układa się najlepiej, bowiem ukochany ją zdradza.

Chce uciec z Warszawy

Załamana Małgosia postanawia uciec z Warszawy i odwiedzić na Mazurach swoją mamę Basię (Małgorzata Braunek), z którą przez lata nie utrzymywała bliższych kontaktów. Teraz będzie chciała się dowiedzieć, dlaczego matka ją porzuciła. Sielskie życie na wsi oczaruje Jantar. Wkrótce między kobietami zacznie odbudowywać się więź. Basia zaproponuje córce, by została nad rozlewiskiem tak długo, jak tylko chce.

BM

Kurier TV

Zobacz również

  • Wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje. Przekonają się o tym Marysia i Kuba (Olga Frycz, Antoni Królikowski), którzy po hucznym weselu przyjaciół obudzą się w jednym łóżku! Początkowo byli... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.