Reklama
  • Piątek, 12 lipca 2013 (13:47)

    Miłość nad rozlewiskiem. Wielkie otwarcie!

Śledzimy dalsze losy Małgosi Jantar, bohaterki, którą poznaliśmy w „Domu nad rozlewiskiem”.

UWAGA: POWRÓT SERIALU!

Życie nad rozlewiskiem nabierze rumieńców. Małgosia (Joanna Brodzik) będzie wreszcie szczęśliwa, bo jej ukochany Janusz (Bartek Kasprzykowski) uporał się ze swoimi alkoholowymi problemami i po leczeniu stał się innym człowiekiem.

Reklama

Po drugie Jantar otworzy swój wymarzony pensjonat. Na uroczystość zaprosi całą wieś. Przyjedzie także jej mąż Konrad (Piotr Grabowski) ze swoją nową partnerką, Adą (Ewa Bakalarska). Na zdecydowane żądanie kochanki poprosi Małgosię o rozwód.

– Przykład Gosi Jantar jest budujący dla wielu kobiet – mówi Joanna Brodzik, dla której ta rola to spełnienie marzeń. – Często lęk przed zmianą paraliżuje i nie pozwala na wykonanie pierwszego kroku. Kroku, za którym mogą pójść następne, po których może się okazać, że cała reszta życia będzie fajniejsza od tego, które minęło – wyjaśnia aktorka.

– Moja bohaterka dojrzała i czuje się teraz szczęśliwa. Nasz serial daje ludziom dużą dawkę pozytywnych emocji – dodaje.

Ewa Modrzejewska

Nieoczekiwanie z Ameryki powróci do Marysi (Olga Frycz) jej narzeczony Kuba (Antek Królikowski). Dziewczyna wybaczy mu, że nie pisał i że spotykał się z innymi kobietami.

On zapewni, że były to tylko koleżanki. Oboje wybiorą się na Mazury, by wziąć udział w otwarciu pensjonatu mamy Marysi.

Kurier TV

Zobacz również

  • Wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje. Przekonają się o tym Marysia i Kuba (Olga Frycz, Antoni Królikowski), którzy po hucznym weselu przyjaciół obudzą się w jednym łóżku! Początkowo byli... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.