Reklama
  • Czwartek, 19 grudnia 2013 (09:05)

    Małgorzatę Braunek ciężko chora

Aktorka walcząca od przeszło pół roku z chorobą nowotworową jest na finiszu leczenia. Chemia, którą wkrótce przyjmie, ma być ostatnią.

Ciężka choroba, z którą od wiosny tego roku boryka się Małgorzata Braunek (66), pokrzyżowała jej wiele planów zawodowych i prywatnych, ale w przerwach między zabiegami chemioterapii aktorce udało się zagrać w piątej serii telewizyjnej sagi Nad rozlewiskiem, której premierowe odcinki znajdą się w wiosennej ramówce TVP1.

Reklama

– Małgorzaty Braunek będzie znacznie mniej niż w poprzednich seriach, ale nie jest to konsekwencją stanu zdrowia aktorki. Po prostu w Ciszy nad rozlewiskiem uwagę telewidzów mają przykuwać młodzi bohaterowie sagi. Nie zmienialiśmy więc scenariusza przez wzgląd na chorobę pani Małgosi, która z miesiąca na miesiąc czuje się przecież coraz lepiej.

Jestem przekonana, że aktorka zagra jeszcze w niejednej produkcji telewizyjnej czy filmowej – mówi Twojemu Imperium Katarzyna Kalicińska-Goczał, reżyser obsady i producent wykonawczy Nad rozlewiskiem.

Małgorzata Braunek trzecią, prawdopodobnie ostatnią chemioterapię ma przyjąć tuż przed świętami Bożego Narodzenia, których jako nauczycielka zen, zdeklarowana buddystka (podobnie jak jej bliscy) nie obchodzi.

Twoje Imperium
Więcej na temat:aktorka | Małgorzata Braunek | NAD | chora | TVP1

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.