Reklama
  • Czwartek, 5 września 2013 (14:05)

    Małgorzata Braunek zostaje w serialu

Joanna Brodzik znów spotka się na planie ze swoją serialową mamą.

Małgorzata Braunek sporo czasu spędziła ostatnio w szpitalu, gdzie przeszła mnóstwo badań i poddała się operacji. Przekonał ją do tego mistrz buddyjski, Dennis Genpo Roshi.

Reklama

– Odwiedził mnie mój nauczyciel. Długie rozmowy, wspólna modlitwa i wsparcie, którego teraz po trzebuję... – tak Małgorzata Braunek podpisała swoje zdjęcie z Dennisem Genpo Roshim, jakie zamieściła na początku czerwca na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Kilkanaście dni później na oficjalnej stronie aktorki pojawiła się informacja, że wyszła już ze szpitala i rozpoczęła rekonwalescencję po przebytej operacji. Mówiło się, że stan zdrowia uniemożliwi jej przeprowadzkę na Mazury, by wziąć udział w zdjęciach do 5. serii „Nad rozlewiskiem”.

Producenci serialu nie potwierdzili oficjalnie, że widzowie nie zobaczą w kolejnych odcinkach Basi Jabłonowskiej, jednej z najważniej- szych postaci mazurskiej sagi. – Zrobimy wszystko, żeby pani Małgorzata pojawiła się w serialu – mówili niedawno.

Jednak wielbiciele talentu gwiazdy – dla wielu na zawsze niezapomnianej Izabeli Łęckiej z „Lalki” i Oleńki Billewiczówny z „Potopu” – byli bardzo zaniepokojeni.

W końcu jednak Katarzyna Kalicińska--Goczał, producentka serialu, rozwiała wszelkie wątpliwości. – To nieprawda, że z przyczyn zdrowotnych Małgorzata Braunek porzuci rolę w „Nad rozlewiskiem” – zaprzeczyła krążącym plotkom.

– Aktorka będzie na planie. Zobaczymy zarówno ją, jak i Joannę Brodzik. Ale w nowych odcinkach wystąpią głównie młodzi bohaterowie. Rozwinięte zostaną wątki m.in. Antka Królikowskiego i Olgi Frycz, ponadto będą nowe postacie – dodała. To wspaniała wiadomość!

Aleksandra Lipiec

Co czeka Basię i Tomasza (Jerzy Schejbal)?

Na początku sierpnia na Mazurach, w okolicach Ostródy, ruszyły zdjęcia do piątej już serii „Nad rozlewiskiem”, która ma nosić tytuł „Cisza nad rozlewiskiem”.

Fabuła będzie koncentrować się przede wszystkim wokół młodych bohaterów, w życiu których wiele się wydarzy. Czy to za sprawą nowych postaci? Na tę odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Serial zostanie wyemitowany w Jedynce wiosną przyszłego roku.

Super TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.