Reklama
  • Piątek, 20 września 2013 (12:00)

    Małgorzata Braunek: W tej walce wspierał ją syn

Nie ma dnia, aby do niej nie dzwonił, a kiedy była w szpitalu, codziennie ją odwiedzał. Małgorzata Braunek (66) wie, że może liczyć na syna, Xawerego Żuławskiego (42).

– Dla mnie jest wspaniałą mamą – podkreśla reżyser. – Jest też babcią moich dzieci, osobą całkowicie wyjątkową, która docieka prawdy o życiu, stara się żyć zgodnie z głosem serca, sumienia i zawsze mnie tego uczyła.

Jest osobą godną zaufania

Reklama

Jest osobą godną zaufania i czyniącą wiele dobrego! Pani Małgorzata zawsze z troską dzwoni do syna. Kiedy rok temu nagle trafił do szpitala, gdzie miał usuniętą nerkę, była bardzo przejęta. – Nie mogła się skupić na pracy.

Widać było, że coś ją trapi. Cały czas sprawdzała telefon, czy nikt nie dzwonił. Dopiero później powiedziała, że jej syn miał poważną operację. A kiedy skończyła zdjęcia, natychmiast wróciła do Warszawy, by być blisko niego – opowiada osoba z produkcji serialu Nad rozlewiskiem.

Xawery jest pierwszym dzieckiem aktorki

Pan Xawery jest pierwszym dzieckiem aktorki, owocem miłości z reżyserem Andrzejem Żuławskim (72). Dzieckiem upragnionym. Ale aktorka przyznaje, że nie miała dla niego wystarczająco dużo czasu. Teraz, gdy opuściła szpital i ma nadzieję, że walkę z chorobą immunologiczną ma już za sobą, syn doradził jej, żeby szybko wróciła do pracy, by zapomnieć o cierpieniu i cieszyć się życiem i pracą. I tak właśnie zrobi, bo wie, że syn chce dla niej jak najlepiej.

WC

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.