Reklama
  • Środa, 21 stycznia 2015 (11:05)

    „Cisza nad rozlewiskiem”. Dylematy Małgosi

Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) nabierze podejrzeń, że powodem częstej nieobecności Konrada (Piotr Grabowski) w domu jest nie tylko jogging...

Reklama

Uczucie, jakie między Małgosią a Konradem wybuchło po ich rozwodzie, osłabnie. Okaże się bowiem, że ukochany właścicielki pensjonatu nie jest obojętny na wdzięki młodych kobiet.

Ponętna stajenna

Najpierw ulegnie urokowi tajemniczej biegaczki, którą spotykać będzie codziennie podczas joggingu. Później wpadnie mu w oko Magda (Laura Breszka) – nowa pracownica stadniny, której prowadzenia były mąż Małgosi podejmie się na spółkę z Tomaszem (Jerzy Schejbal) i Piernackim (Wojciech Droszczyński).

Myśli Małgosi zaprzątnie też romans Pauli (Anna Czartoryska) i Piotra (Aleksy Komorowski). Nie będzie wiedziała, czy powinna porozmawiać z przyjaciółką i przypomnieć jej, że ma męża, czy raczej trzymać się z daleka od nie swoich spraw.

Postanowi jednak sprawdzić w internecie, kim jest tajemniczy Piotr, a gdy dowie się całej prawdy o nim, o wynikach śledztwa poinformuje Paulę.

Zostań ze mną!

Sen z oczu Małgosi spędzać zaczną rozterki jej córki Marysi (Olga Frycz), która – choć związana z Krzysztofem (Mateusz Janicki) – bardzo zbliży się do swojego byłego męża Kuby (Antoni Królikowski). Czy zajmując sie problemami innych, poradzi sobie z prowadzeniem pensjonatu? a.im.

Pojednanie?

Marysia zda sobie sprawę, że wciąż kocha byłego męża. — Byliśmy za młodzi, by brać ślub — powie Kubie i da mu do zrozumienia, że myśli o wspólnej przyszłości. Musi jednak najpierw zakończyć związek z Krzysztofem, a jego przecież także... kocha!

O radę, kogo wybrać, poprosi matkę. — Czy można kochać dwóch facetów jednocześnie? — zapyta, a Małgosia uświadomi jej, że nikt nie może dokonać wyboru za nią.

Gorący romans?

Niespodziewanie dla Pauli jej przyjaźń z Piotrem przerodzi się w uczucie, przed którym nie będzie umiała się bronić. Przystojny fotograf wyjawi jej swe tajemnice i zdradzi powód przyjazdu nad rozlewisko, ale nawet to nie zrazi jej do niego.

Romans wisieć będzie w powietrzu, a Paula, nie mogąc się doczekać powrotu męża z Kanady, znajdzie w ramionach Piotra pocieszenie, gdy przypadkiem zmuszeni będą spędzić noc pod jednym dachem.

Okaże się jednak, że Sławek (Krystian Wieczorek) wcale nie zamierza, jak zapowiedział żonie, zostać za oceanem na zawsze. Paula zda sobie sprawę, że to on jest mężczyzną jej życia, a Piotr powinien jak najszybciej zniknąć z jej serca.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.