Reklama
  • Poniedziałek, 16 marca 2015 (11:00)

    Cisza nad rozlewiskiem. Co nowego w serialu?

Przyłapana!

Reklama

Zauroczonego Magdą (Laura Breszka) Konrada (Piotr Grabowski) czeka rozczarowanie. Przeżyje szok, gdy zobaczy ją w stajni w objęciach drugiej kobiety!

W jednej chwili zrozumie, że nie ma najmniejszych szans na to, by zdobył serce ślicznej dziewczyny, bo ona nigdy nie spojrzy na niego z pożądaniem.

Wróci więc do Małgosi (Joanna Brodzik). Czy Konrad zachowa dyskrecję na temat tego, co zobaczył?

Kogo wybierze?

Wieść o powrocie Sławka (Krystian Wieczorek) z Kanady początkowo zaniepokoi Paulę (Anna Czartoryska) podejrzewającą, że jej mąż miał za oceanem romans. Kiedy dowie się, że nigdy jej nie zdradził, będzie się bała, że jej małżeństwo i tak legnie w gruzach, gdy do Sławka dotrą plotki na temat jej i Piotra (Aleksy Komorowski).

Posłucha rad księdza Karola (Marek Kałużyński) i postanowi za wszelką cenę naprawić swoje relacje z mężem. Czy uda się jej zapomnieć o fotografie, z którym połączyło ją przecież coś znacznie poważniejszego niż zwykła znajomość?

Wróci do Kuby?

Marysia (Olga Frycz) zwierzy się ojcu, że wciąż kocha Kubę (Antoni Królikowski) i nie może się pogodzić z myślą, że go straci, pozwalając, by wyjechał do USA.

Z drugiej strony boi się, że kiedy wyzna byłemu mężowi, co do niego czuje, Kuba zrezygnuje z opuszczenia Polski i pozbawi się szansy na ułożenie sobie życia za oceanem. Nie będzie wiedziała, że Kuba wcale nie chce wyjeżdżać...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.