Reklama
  • Piątek, 18 października 2013 (15:00)

    Basia zawita nad rozlewisko

Małgorzata Braunek pojawiła się na planie „Ciszy nad rozlewiskiem”.

Reklama

Aktorka, która boryka się z ciężką chorobą, poczuła się na tyle dobrze, że mogła wziąć udział w jednym dniu zdjęciowym do nowej części mazurskiej sagi.

Kręcone były sceny, w których Barbara wraca z Berlina po promocji swojej książki oraz wybiera się w kolejną, tym razem długą podróż do Indii.

Bohaterka Małgorzaty Braunek zaprezentuje się z burzą blond loków. Nowa fryzura spodoba się jej córce Małgosi (Joanna Brodzik) i ukochanemu Tomaszowi (Jerzy Schejbal).

Producentce serialu, Katarzynie Kalicińskiej, bardzo zależało na tym, by postać Basi była obecna w piątej części opowieści. Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec października aktorka nagra kolejne sceny, tym razem w Warszawie.

Będą to kameralne ujęcia, w czasie których Barbara, siedząc przy komputerze, za pomocą Internetu rozmawia z córką i ukochanym.

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • Trwają przygotowania do wyjazdu Kuby do Stanów. Jego matka nie daje mu chwili spokoju, chociaż chłopak zaczyna mieć wątpliwości, co do słuszności swojego wyboru. Z kolei Marysia odwiedza Paulę,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.