Reklama
  • Wtorek, 15 października 2013 (08:00)

    Anna Czartoryska straciła etat w teatrze To dla niej cios

Wydawało się, że nic nie może zagrozić szczęściu żony milionera. A jednak. Anna straciła to, co było dla niej bardzo ważne.

Aktorka (29) właśnie boleśnie przeżywa utratę etatu w warszawskim Teatrze Współczesnym, do którego została zaangażowana w 2009 r. Wprawdzie przez cztery lata nie zagrała wielu znaczących ról, ale miała nadzieję, że dane jej będzie pokazać swoje umiejętności.

Reklama

– Nie wyobrażam sobie uprawiania zawodu tylko poza sceną. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do zespołu Teatru Współczesnego. I marzę o wielkiej dramatycznej roli. Bardzo na nią czekam – wyznała w wywiadzie. Teraz te marzenia legły w gruzach.

Czy na decyzję szefów Współczesnego mogły mieć wpływ nieprzychylne recenzje po roli Anny w spektaklu na podstawie „Operetki” Gombrowicza na deskach Teatru Dramatycznego? „Anna Czartoryska w tej roli jest papierową marionetką, bezbarwną i pozbawioną emocji” – grzmieli krytycy.

Na otarcie łez zostały jej role w kolejnej serii sagi telewizyjnej o Rozlewisku, udział w „Czasie Honoru” i propozycja zagrania dziewczyny głównego bohatera w norweskim serialu. Jednak żadna z tych ról nie jest pierwszoplanową.

Na żywo
Więcej na temat:Anna Czartoryska | Nie | aktorka | etat | cios

Zobacz również

  • Wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje. Przekonają się o tym Marysia i Kuba (Olga Frycz, Antoni Królikowski), którzy po hucznym weselu przyjaciół obudzą się w jednym łóżku! Początkowo byli... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.