Reklama
  • Poniedziałek, 9 grudnia 2013 (10:00)

    Anna Czartoryska i Aleksy Komorowski

Paula z popularnego serialu Cisza nad rozlewiskiem, grana przez Annę Czartoryską (29), to dziś jedna z najbardziej lubianych bohaterek sagi. Dlatego producenci postanowili wzbogacić jej wątek. Oczywiście – przy pomocy nowego partnera! W roli fotografa Piotra, który pojawi się nad rozlewiskiem, by zamknąć swoje sprawy z przeszłości, zobaczymy Aleksego Komorowskiego (25).

Jak się dowiadujemy, nowy aktor sprawił, że wielu paniom na planie serialu mocniej zabiło serce. Już kilka dni pracy wystarczyło, by zorientować się, że osobą, która pozostaje pod jego największym urokiem, jest… Anna Czartoryska! To z nią pan Aleksy spędza czas także wtedy, gdy kamera przestaje pracować.

Reklama

Co na to niedawno poślubiony mąż aktorki, Michał Niemczycki (30)? Wszystko wskazuje na to, że przystojnemu aktorowi ujdzie to na sucho. Jest bowiem… ciotecznym bratem Michała Niemczyckiego! Mama biznesmena Katarzyna Frank-Niemczycka i Jagoda Frank-Komorowska, mama pana Aleksego, to rodzone siostry, a ich synowie wychowywali się razem. W dodatku pani Katarzyna jest matką chrzestną obiecującego aktora i od dawna kibicuje jego karierze.

Okazuje się, że pan Aleksy dołączył do obsady serialu "Cisza nad rozlewiskiem" przez przypadek. – Zobaczyłam go na deskach Teatru Imka w dyplomowym przedstawieniu Harce młodzieży polskiej, a potem w jakimś teledysku – mówi Rewii producentka serialu, Katarzyna Kalicińska-Goczał. – Młody, obiecujący, spodobał mi się. Pomyślałam, że byłby dla Ani Czartoryskiej świetnym partnerem. Teraz od was dowiaduję się, że są rodziną! – śmieje się zaskoczona pani Katarzyna.

Producenci serialu nie mają wątpliwości, że piękna jak z obrazka para przyciągnie przed ekrany telewizorów wielu nowych fanów. Aleksy Komorowski niewątpliwie robi wrażenie na kobietach. Wysportowany, przystojny, a do tego starannie wykształcony, ponieważ oprócz Akademii Teatralnej, którą właśnie kończy, jest również absolwentem zarządzania i marketingu.

Mimo młodego wieku ma mieszkanie w Stanach Zjednoczonych i wiele pomysłów na życie. Jeśli więc nie uda mu się przygoda z aktorstwem, na pewno nie będzie czekał z założonymi rękami i rozpaczał. A tacy mężczyźni, jak wiadomo, nigdy nie narzekają na brak zainteresowania płci pięknej.

MP

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.