Reklama
  • Piątek, 5 lipca 2013 (13:01)

    Anna Czartoryska. Czego brakuje jej do pełni szczęścia?

Anna Czartoryska (29) doświadczyła ostatnio przykrej zawodowej porażki. Miała zagrać główną rolę w nowym serialu Polsatu To nie koniec świata. Scenariusz przewidywał, że wcieli się w postać trenerki młodzieżowej drużyny w małej miejscowości.

O angażu poinformowany był już producent serialu, ale w ostatniej chwili dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew, zmieniła zdanie. Mimo tego pani Anna nie traci dobrego humoru. – Powtarza, że jeszcze nigdy w życiu nie czuła się tak bezpieczna jak teraz. Mimo tego, że jej zawód jest bardzo niepewny.

Reklama

A wszystko dzięki ślubowi z Michałem – zdradza Rewii znajoma aktorki. Nic dziwnego, że pani Anna teraz czuje się komfortowo. Jej mąż, Michał Niemczycki (30) to najstarszy syn jednego z najbogatszych Polaków Jego dochody są o wiele pewniejsze niż te w show-biznesie.

Dlatego też pani Anna zaczęła dojrzewać do ważnych decyzji. – Ania marzy o dziecku. Chciałaby urodzić jak najszybciej. A macierzyństwo mogła już przećwiczyć w serialu Nad rozlewiskiem, w którym jej bohaterka Paula wychodzi za mąż i rodzi maleństwo – zauważa nasza informatorka.

IA

Więcej na temat:Anna Czartoryska | NINA

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.