Reklama
  • Piątek, 17 maja 2013 (10:08)

    Anna Czartoryska blisko z Krystianem Wieczorkiem?

Ledwie z horyzontu zniknął Piotr Adamczyk, a już blisko Anny kręci się inny mężczyzna sprzed lat. Mąż Czartoryskiej, Michał Niemczycki, jest zaniepokojony.

Zdjęcie

/AKPA POLSKA PRESS Sp.z o.o.
/AKPA POLSKA PRESS Sp.z o.o.

Wpadli sobie w oko

Wpadli sobie w oko. Razem dojeżdżali na Mazury na plan, podczas zdjęć także byli nierozłączni. Ich drogi rozeszły się, bo oboje pracowali w innych miastach. Ale sentyment pozostał. Teraz Anna jest już mężatką, Krystian znów spotyka się z Dorotą, ale Michała to nie uspokaja. Ma więc o czym myśleć podczas podróży poślubnej do Dubaju. Ledwie pozbył się największego rywala – Piotra Adamczyka, który odkąd się rozwodzi, zasypuje Annę SMS-ami i telefonami, a musi uważać na kolejnego adoratora żony. Nic dziwnego. Związał się z piękną, szlachetnie urodzoną i utalentowaną kobietą, o której trudno zapomnieć...

AW

Reklama

Ledwie umilkły weselne dzwony Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej (29) i Michała Niemczyckiego (32), a aktorka już odniosła ko- lejny sukces, tym razem zawodowy. – Anna dostała główną rolę w naszym nowym serialu. To może być hit! – zdradza „Na żywo” jeden z pracowników Polsatu. Nowa produkcja stacji ma nosić tytuł „To nie jest koniec świata”, a jej akcja będzie się rozgrywać w małej miejscowości. Ania zagra ambitną trenerkę miejscowej młodzieżowej drużyny sportowej. Ale jest pewien szkopuł.

Nie jest łatwo o niej zapomnieć

Rolę partnera pięknej pani trener, zakochanego w niej bez pamięci, ma zagrać Krystian Wieczorek (37). I ten fakt spędza sen z oczu męża aktorki, Michała Niemczyckiego.

– Michał doskonale wie, że Anię i Krystiana łączyło kiedyś uczucie i teraz on się obawia, że sprawa mogłaby odżyć. Zwłaszcza, gdyby dane im było grać sceny miłosne i przebywać ze sobą dzień w dzień – opowiada znajoma rodziny Niemczyckich. Chodzi o sytuację sprzed dwóch lat, kiedy Anna i Krystian grali parę w serialu TVP „Dom nad rozlewiskiem”.

Ania leczyła wówczas rany po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem (41), Krystian zaś chciał zapomnieć o Dorocie Androsz, z którą był w związku przez 10 lat.

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.