Reklama
  • Poniedziałek, 2 grudnia 2013 (11:05)

    Aleksy Komorowski: Młody, zdolny, przystojny

Zabłysnął rolą prawnika Pawła Mazura w serialu „Wszystko przed nami”. W „Ciszy nad rozlewiskiem” zagra fotografa Piotra. Którą z pań zauroczy nowy bohater?

Piotr niespodziewanie pojawi się nad rozlewiskiem i zamieszka w pensjonacie Małgosi (Joanna Brodzik). Początkowo mężczyzna będzie bardzo tajemniczy, a mieszkańcy dowiedzą się o nim jedynie tego, że jest fotografem. – Mój bohater posiada niektóre wspólne cechy z postacią Pawła  z „Wszystko przed nami”. Obaj mają w sobie jakiś ból i mroczną tajemnicę, z którą nie do końca potrafią sobie poradzić – zdradza aktor.

Zbliży się do Pauli

Reklama

– Piotr pojawi się na Mazurach, aby zamknąć swoje sprawy z przeszłości. Jednak po drodze niebezpiecznie zbliży się do Pauli granej przez Annę Czartoryską – wyjaśnia aktor.

Przypomnijmy, że kobieta czeka na powrót Sławka (Krystian Wieczorek), który wyjechał za granicę. Czując osamotnienie, zaprzyjaźni się z fotografem.

Co wiemy o Aleksym Komorowskim?

Studiował zarządzanie, ale w końcu zrozumiał, że jego prawdziwą pasją jest aktorstwo. Przez jakiś czas mieszkał w USA i uczęszczał do prestiżowej szkoły Lee Strasberga w Nowym Jorku.

Obecnie jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie i w ramach wymiany uczy się w Giles Foreman Centre for Acting w Londynie. Rozpoczął ostatni już rok studiów i zamierza skupić się na pisaniu pracy magisterskiej. Jakie ma marzenia? – Fascynuje mnie Azja i chciałbym kiedyś zagrać w chińśkim filmie!

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • Przyłapana! Zauroczonego Magdą (Laura Breszka) Konrada (Piotr Grabowski) czeka rozczarowanie. Przeżyje szok, gdy zobaczy ją w stajni w objęciach drugiej kobiety! W jednej chwili zrozumie, że... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.