Reklama
 • Piątek, 6 września 2013 (14:05)

  Joanna Brodzik (40) lubi swoją pracę, ale jak na troskliwą mamę przystało niechętnie rozstaje się z synami, 5-letnimi bliźniakami, Frankiem i Jankiem. Na szczęście znalazła sposób, by połączyć jedno i drugie. Zabrała swoje pociechy na Mazury, gdzie właśnie zaczęła kręcić zdjęcia do „Ciszy nad rozlewiskiem”, piątej serii popularnego serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 6 września 2013 (14:05)

  Czy można czuć się samotną, mając miliony fanów? Można. Do takiego wniosku doszła Katarzyna Grochola (56), autorka wielu bestsellerów. Za swój sukces słono zapłaciła. Cierpi, bo jedni jej znajomi się wykruszyli, inni pamiętają o niej tylko wtedy, gdy chcą coś dzięki niej załatwić. „Było fajnie, gdy byłam biedna. Dlaczego? Bo wtedy można mi było pomóc. Teraz też można. Szkoda tylko, że chętnych jest znacznie mniej niż kiedyś ”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 września 2013 (14:05)

  Joanna Brodzik znów spotka się na planie ze swoją serialową mamą.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 września 2013 (10:05)

  Przed nami dalszy ciąg skomplikowanych losów trzech pokoleń kobiet: Barbary, Małgosi i Marysi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 września 2013 (13:01)

  To już piąta część obyczajowego serialu, która tym razem nosi tytuł „Cisza nad rozlewiskiem”. Jak udało nam się dowiedzieć, akcja skupi się przede wszystkim na młodych bohaterach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 września 2013 (15:00)

  Po raz pierwszy oglądamy sielskie krajobrazy rozlewiska zimą. Do pensjonatu Małgosi na Boże Narodzenie zjeżdżają się wszyscy, rodzina i przyjaciele… Konrad coraz silniej zaczyna zdawać sobie sprawę, że to Małgosia jest miłością jego życia. Za to między ich córką Marysią (Olga Frycz) a Kubą (Antoni Królikowski) dzieje się coraz gorzej. Choć razem jadą nad rozlewisko, wigilię spędzają osobno. W czasie pasterki Ania Wrona (Joanna Fertacz) rodzi bliźnięta i to właśnie Marysia i j

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 września 2013 (13:00)

  Ruszyły zdjęcia do piątej serii „Nad rozlewiskiem”. Tym razem historia nosić będzie tytuł „Cisza nad rozlewiskiem”. Niestety, na ekranie nie zobaczymy Małgorzaty Braunek, która zmaga się z poważną chorobą. Tymczasem Jedynka przypomina czwartą serię: TVP 1, PT, godz. 18.20.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 września 2013 (10:05)

  W środę zobaczymy ostatni już odcinek „Życia nad rozlewiskiem”. A kolejnego dnia rozpocznie się emisja dalszych losów Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 29 sierpnia 2013 (12:05)

  Anna Czartoryska (29) ma prawdziwe powody do dumy. Otrzymała rolę w norweskim serialu, opowiadającym o życiu naszych rodaków w tym kraju. Poza tym zaczyna nagrywać swoją płytę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 28 sierpnia 2013 (11:00)

  Już pod koniec lipca ruszają zdjęcia do 5. serii Miłości nad rozlewiskiem. Nic więc dziwnego, że grająca w nim główną rolę Joanna Brodzik (40), ostatnie wolne dni spędza z najbliższymi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0